חיים ביילי

בכל פרוייקט נדל"ן מושקעים כספים רבים כאשר רבים מהכספים הללו מגיעים מהלוואות מהבנקים. כאשר יזם או חברת בנייה יוצאים לדרך בפרוייקט נדל"ן הם צריכים להכיר את כל הסיכונים הכרוכים בכך, בעיקר אם מדובר בפרוייקט התחדשות עירונית. אחת הדרכים לבדוק כדאיות של פרוייקט ולמנוע נפילה כלכלית של היזמים היא באמצעות הוצאת 'דו"ח אפס' על-ידי שמאי. הוצאת 'דו"ח אפס' דורשת זמן והשקעה כספית של היזמים ולכן כדאי לבדוק אפשרויות נוספות לקבלת אינדיקציה לכדאיות פרוייקט בהתחדשות עירונית. 

רווח והפסד בהתחדשות עירונית

כאשר יזמים מתכננים פרוייקט נדל"ן ידוע להם כי בכל תכנון הם יסתכלו על הרווח הצפוי להם עם תום הפרוייקט. חישובי רווח והפסד הם רלוונטיים באופן משמעותי וכאשר מדובר בפרוייקטים של תמ"א 38-1 ותמ"א 38-2, ההפסד יכול להיות גדול מאוד ואף להביא לקריסה כלכלית של היזמים. לכן, בדיקת הכדאיות של פרוייקט התחדשות עירונית היא חשובה ביותר בכדי למנוע פגיעה כלכלית ביזם. 

יזמים להתחדשות עירונית

אם אתם יזמים בפרוייקטים של התחדשות עירונית, כדאי לכם להכיר את יזם הנדל"ן חיים ביילי. ביילי הוא איש מערכות מידע אשר תכנן והקים יחד עם שותפיו מערכת מתקדמת לבדיקת כדאיות פרוייקטים של התחדשות עירונית. המערכת אשר ביילי יזם מאפשרת לגורמים שונים כגון עורכי דין בתחום הנדל"ן, יזמי נדל"ן, מתווכים וועדי בתים לבדוק את היתכנות של פרוייקט התחדשות עירונית בבניין ספציפי. 

כלים לחישוב כדאיות הפרוייקט

הכלים לחישוב רווח והפסד בפרוייקטים של התחדשות עירונית נמצאים באתר המקצועי יזמי Yazame. אתר יזמי Yazame כולל מערכת מתקדמת לבדיקת כדאיות פרוייקטים של נדל"ן בתחום תוכניות מתאר ארציות (תמ"א) המאפשרת לכל אחד לבדוק כדאיות של פרוייקט תוך מספר דקות ביעילות ובמהירות. בדיקת הפרוייקטים באתר יזמי Yazame מאפשרת לקבל חוות דעת ראשונית לגבי פרוייקטים שעלותם היא גדולה אך לא ידוע אילו רווחים הם יניבו בטווח הרחוק. 

בדיקת כדאיות של תוכנית מתאר ארצית דרך האתר של חיים ביילי 

יזם הנדל"ן ואיש מערכות המידע חיים ביילי מציע לכם לבצע בדיקה של רווח והפסד באתר המקצועי יזמי Yazame ולבחון האם הפרוייקט שלכם כדאי מבחינה כלכלית בחישוב כל הפרמטרים הרלוונטיים לאיזור בו נמצאים הבניינים או הבניין המיועד לפרוייקט.